Kiralık Kurye
  

Kiralık Kurye


Kiralık Kurye Hizmetleri

Rks Kurye, kurumsal firmalara ve bireysel müşterilere kiralık kurye hizmeti vermektedir. Kurye kiralayarak ihtiyaçlarınızı daha ekonomik ve hızlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmet düzenli kurye ihtiyacı olan müşterilerimiz için uygundur. Restaurantlar, Gümrük firmaları, Film yapımcıları, Avmler, Barolar... Daha birçok sektörün düzenli olarak kurye ihtiyacı bulunmaktadır. Sürekli gönderim yapan müşteriler her seferinde sabit ücret ödemektense aylık olarak profesyonel kurye kiralama imkanı bulmakta, kurye sektörünün yoğun olduğu saatlerden arınarak daha hızlı gönderim yapabilmektedirler.

İstanbul Kiralık Kurye

İstanbul kiralık kurye hizmetleri ile tüm semtlerde kiralık kurye hizmeti sağlamaktayız. Rks Kurye artan kiralık kurye ihtiyacını karşılamak için kadro sayısını arttırmakta, yedek personel bulundurarak olası hastalanma,arıza durumlarında hızlı birşekilde yedek personeli firmanıza yönlendirmektedir. Kurye kiralayarak yedek personel bulundurma masrafından da kurtulabileceğiniz gibi tecrübemizden istifade ederek profesyonel seçilmiş kuryeler ile çalışma imkanı bulursunuz. Artan kurye ihtiyacınızı bir telefon ile belirterek yedek personellerimizi yönlendirerek kurye ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Kiralık Kurye Fiyatı

Kiralık kurye fiyat teklifi için iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kurye kiralamak çalışma saatleri, çalışma günleri, günlük ortalama km süresi ile bağlantılı olduğundan teklif alabilmeniz için ihtiyaçlarınızı belirtmeniz gerekmektedir. Detaylı için 444 80 57 numaraları müşteri danışma hattından ilgili departman ile iletişime geçebilirsiniz.

Avantajlar & Dezavantajlar

Sürekli gönderim yapan firmalar, şahıslar için uygundur. Ekonomiktir ve hızlıdır. Düzenli gönderim yaptığınız ve kurye ile birebir iletişiminiz olduğu için ekstra istekleriniz, uğramalı işler için daha musaittir. Normal şartlarda kurye talep ettiğinizde başta belirttiğiniz adreslere gidilip teslimat gerçekleştirilmektedir. Kurye kiraladığınız da yönetim sizde olduğu için çalışma saatleri içerisinde personeliniz olarak çalıştırabilmektesiniz.

Sürekli gönderim yapmayan müşterilerimiz için ekonomik değildir. Kurye personeli ücret bakımından katma değeri yüksek olduğu için bu durum gönderim tutarınızı geçme ihtimali yüksektir. Riskli iş olması sebebi ile haklı olarak kurye maaş ücretlerininde yüksek seyrettiği bu meslekte personel araç gereçlerinin de giderleri eklendiğin de tahmin edebileceğiniz gibi az gönderi yapan müşteriler için ekonomik değildir.